Prekių katalogas

Banguoti lakštai, beasbestinė stogo danga
Eurofala

Banguotieji fibrocementiniai lakštai EuroFala naudojami stogų dengimui ir fasadų apdailai. Šiais lakštais galima dengti stogus, kurių šlaito nuolydžio kampas didesnis nei 12 laipsnių. Lakštais galima dengti tiek naujos statybos, tiek remontuojamus ar atnaujinamus senos statybos pastatus. EuroFala sistema gali būti naudojama įvairių tipų pastatų – gyvenamųjų namų, vasarnamių, visuomeninės, taikomosios, ūkinės, pagalbinės, pramoninės paskirties, lengvųjų konstrukcijų pastatų – stogams ir fasadų apdailai.

Žaliavos ir sudėtis:

Lakštai EuroFala susideda iš kaletos medžiagos sluoksnių, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra cementas. PVA pluoštu skersai bangos armuota plokštė įgauna didelį atsparumą ir tvirtumą. Be to, lakštų gamyboje naudojamos medžiagos yra: kreida, silicio dioksidas ir celiuliozės plaušai. Fibrocementiniai gaminiai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui), bei įvairiems cheminiams junginiams. Lakštų paviršius yra lygus ir glotnus, o apatinė lakštų pusė turi specialią apsaugą.

Vandens nepralaidumas:

Lakštai EuroFala nepralaidūs vandeniui. Dėl specialios gaminio gamybos technologijos apatinėje gaminio pusėje nesikaupia vandens lašai. Lakštų vandens garų laidumas siekia apie 5 Gpa s m2/kg.

Priešgaisrinis saugumas:

Lakštai EuroFala išbandyti degumo testu ir įvertinti aukščiausia Al ugniai atsparumo klase. Medžiagos iš fibrocemento yra nedegios bet kurioje gaisro fazėje.

Gaminys:

Lakštai yra dviejų tipų:

    • standartiniai (S);
    • CO/HO

Standartinius lakštus prieš montavimą reikia apdirbti, todėl juos galima pritaikyti dengiant naujus ar atnaujinamus, modernizuojamus stogus.

CO/HO lakštai su nupjautais kampais ir išgręžtomis skylėmis bangose jau yra paruošti montuoti. Jais siūloma dengti tik naujus stogus.

 

Techninė informacija:

 Lakšto storis - 6mm

Plotis mm

Ilgis mm

Lakšto 

plotas m²

Naudingas plotas m²

 Padėkle, vnt.

Lakšto svoris kg

1020

625

0,64

0,48

200

7,3

1150

1250

1,4375

1,15

100

16,4

1150

1875

2,16

1,8

75

24,6

1150

2500

2,875

2,46

50

32,8

 

Minimali sugniuždymo jėga

Klasė I  2500 N/m

Klasė II  2000 N/m

Lenkimo jėga

Klasė X  55 Nm/m

Klasė Y  50 Nm/m

Nepralaidumas vandeniui

Neatsiranda vandens lašų apatinėje lakšto pusėje

Atsparumas šiltam vandeniui

R1 < 0,7

Atsparumas mirkymui vandenyje ir džiovinimui

R1 < 0,7

Atsparumas šalčiui

R1 < 0,7

Atsparumas šildymui ir dirbtiniam lietui (lietinimui)

Po 50 bandymų ciklų neatsiranda Įtrūkimų, išsisluoksniavimų ar kitų pakitimų

Galimos spalvos: pilka, ruda, juoda, raudona, grafitinė, plytinė, melsva, žalia, natūralaus cemento pilkumo.

 

Partneriai